Firma

Jesteśmy firmą inwestycyjną istniejąca nieprzerwanie od 2003r. Przez lata działalności wspieraliśmy przedsiębiorstwa z całego kraju w uzyskaniu środków finansowych na inwestycje rozwojowe, realizując projekty z różnych branż i zarządzając procesami finansowymi.

Informacje o firmie DCE Jabłońscy

Równolegle zdobywaliśmy doświadczenie na rynku nieruchomości, inwestując, sprzedając i wynajmując nieruchomości własne. Jesteśmy właścicielem nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach we Wrocławiu i okolicach. Obecnie oferujemy wyjątkowe wille - domy jednorodzinne, współczesne domy miejskie. Zaprojektowane z myślą o współczesnym użytkowniku, rodzinie, żyjącej w dużym polskim mieście, w którym układ funkcjonalny i forma podąża za stale zmieniającymi się trendami. Nasze realizacje zostały uhonorowane w dziedzinie architektury uzyskując nagrody i wyróżnienia w konkursie "Piękny Wrocław".

DCE Office 7 DCE Office 7 DCE Office 7

Nasze 5 filarów nieruchomości:
Filar I: lokalizacja w dużym polskim mieście, niedaleko centrum, bardzo dobrze skomunikowana z całym miastem, bliskie tereny zielone
Filar II: Nowoczesna i ponadczasowa architektura
Filar III: Najnowsze technologie budownictwa
Filar IV: Najwyższa jakość materiałów
Filar V: Najwyższe standardy wykonania

Każdy z projektów jest niepowtarzalny, powstał z wykorzystaniem nowoczesnych metod analizy nasłonecznienia i uwarunkowań lokalnych oraz energetyki cieplnej i wpisuje się w nurt zrównoważonego rozwoju, dzięki zastosowanym rozwiązaniom funkcjonalnym, technicznym i materiałowym.
Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe pozwalają na otwarte i elastyczne kształtowanie układu pomieszczeń oraz łatwe przekształcanie go w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika.
Wykorzystanie najlepszych materiałów termo i hydroizolacyjnych pozwolą budynkowi spełniać swoją funkcję przez wiele pokoleń.
Prosta a zarazem estetyczna forma budynku zawiera w sobie tradycyjne i ponadczasowe elementy willi miejskiej takie jak naturalna weranda, loggia, oraz duże okna części dziennej, które w naturalny sposób zacierają granicę pomiędzy domem a ogrodem powiększając optycznie przestrzenie domu.
Pomyślano także o zagospodarowaniu terenu, gdzie podjazd, chodnik, taras oraz ogrodzenie wykonane zostały z trwałych a zarazem szlachetnych materiałów, które wraz z oświetleniem zewnętrznym podkreślają i dopełniają architektoniczną formę budynku.

Wszystko to sprawia, że nasze projekty nie są tylko nieruchomościami, są wyjątkowe pod względem architektonicznym i stanowią doskonałą inwestycję.